Céline, väska, "Phantom Luggage".
Marinblått skinn. Ytterfack med dragkedja på framsidan. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy" och numrerad. 30 x 28 x 25 cm.
Dustbag medföljer.
Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.