Fanerat med mahogny. Undertill tre lådor. Två uppsatser med en låda vardera. Ställbar spegel. Bredd 87, djup 41, höjd 141 cm.
Slitage. Skador. Renoverat. Kompletterat. Vissa delar sitter löst. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10