Brunt intrecciato-läder med top-handle handtag. Avtagbar samt justerbar axelrem. Ett dragkedsförsett ytterfack. Invändigt två fickor. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad.
Ca 40 cm x 29 cm x 5 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.