Väska i läder med detaljer i metall. En ytterficka. Tre innerfickor, en försedd med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad. Certifikatskort.
Ca 40 cm x 30 cm x 6 cm
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.