Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

Christian Dior, väska.

Väska i läder med detaljer i metall. En ytterficka. Tre innerfickor, en försedd med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad. Certifikatskort.

Ca 40 cm x 30 cm x 6 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
450 EUR