Christian Dior, weekendväska, "Speedy" samt skärp, storlek 85.
Logomönstad canvas med skinndetaljer. Märkta "Christian Dior MADE IN FRANCE". Tygfodrad väska med innerfack med dragkedja. 46 x 26 x 22 cm. Bälte med spänne i guldfärgad metall.
Slitage. Skador på väskans hörn och ena handtag samt lagning.