Väska i läder med avtagbar axelrem och dragkedja. En ytterficka med dragkedja, en innerficka med dragkedja. Sminkspegel i band. På numrerad etikett "BALENCIAGA PARIS", "made in italy", numrerad.
Bredd 36 cm, höjd ca 25 cm plus handtag.
Åldersrelaterat slitage.