Diverse Övrigt
1407052

Ask med lock malakit.

Ask med lock malakit.
Ask med lock malakit.
Ask med lock malakit.
Ask med lock malakit.
Ask med lock malakit.

15x10x5,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer