1411470

Per Hammarström

(Sverige, Född 1954)
Per Hammarström, vaser, 2 st, stengods, signerade.

Veckad kant, utsidan med röd glasyr, insidan med blank glasyr i blått. Signerade Per H. Diameter 14 -23 cm, höjd 15 -24 cm.

Smärre ytslitage. Fotringsnagg.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Klubbat pris
1 100
103
99
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jul 22:10
1 100 SEK
6 jul 11:40
1 000 SEK
5 jul 22:11
700 SEK
5 jul 20:08
500 SEK