Céline, weekendväska.
Macadam-canvas med detaljer i guldfärgad metall och ljust skinn. Hänglås. Fodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 50 x 30 x 22 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Nötta kanter.