Skiva av vitt laminat med aluminiumkant. Förkromade spännben. Etikettmärkt. Längd 150 cm, bredd 100 cm, höjd 70 cm. 2 st à 50 cm iläggsskivor.
Smärre slitage. Repor. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10