Rock i blått siden med svarta paneler. Rygglängd 105 cm. Längd mellan ärmarna ca 160 cm. Täcke / textil med polykroma broderier på svart botten. Motiv av figurscener och blommande prunus. 182 x 136 cm.
Slitage. Fläckar. Täcke med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.