1417461

Matta turkisk (Hereke) signerad antik ca 200x121 cm

Matta turkisk (Hereke) signerad  antik ca 200x121 cm.

Skador. Slitage. Fläckar. Revor. Hål. Skadade fransar. Skadad kortsida. Skadad långsida.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK