Fanerat med mahogny. Bordskiva klädd med guldpräglat skinn. Två draglådor i sarg, uppsats med åtta draglådor. Bredd 99, djup 55, bordsskivans höjd 73, höjd 90 cm.
Ställvis slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.