165 x 290 cm.
Slitage. Fläckar. Lagningar. Hål. Skador.
Enligt uppgift soldat Lars Andersson Eld, 1832-1904.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10