Bord med utfällbar klaff, av björk och björkfanér. En låda i sargen. Bredd 94, djup 43-86, höjd 84 cm.
Renoverad. Kompletterad. Fanerskador. Fanerlagningar. Märken. Maskstungen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10