Lackerat bamubimiterat trä, lös tygklädd dyna och kuddar, sitthöjd 46 cm, 122x65x83 cm, bord 105x64x53 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Avnött.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10