Juhani Palmu

(Finland, Född 1944)
Juhani Palmu
(Finland, Född 1944)

Juhani Palmu, olja på duk, signerad.

Vinterby. 25x45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
600 EUR
Följerätt

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17