Bottega Veneta, "Medium Garda", väska.

Väska i vävt intrecciato läder. Invändigt fodrad samt en dragkedsförsedd innerficka. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag.
Ca 35 cm x 25 cm x 14 cm

Slitage vid bottnets hörn.

Utropspris
700 EUR