Giovanni Battista Piranesi, etsning

'Vue de restes de la Celle du temple Neptune’ (View of the Remains of the Cella of the Temple of Neptune). Bild storlek 50x68 cm

Smärre fuktfläckar Ej examinerad ur ram. Vågigt papper.

Proveniens

Familjen Nobel

Utropspris
4 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

44. Wilhelm Kåge, skålfat på fötter, "Farsta", stengods, Gustavsbergs studio, 1954.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK