Burberry, väska.
Svart och brunt kalvskinn med ljusa stickningar. Detaljer i nova check-canvas. Ytterfack. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Fyra innerfack varav två med dragkedja. Märkt "BURBERRY MADE IN ITALY" och numrerad. 36 x 30 x 18 cm.
Smärre slitage.