Kontrollstämplade Yakov Nikolayevich Lyapunov, S:t Petersburg 1898-1903. Mått 47 x 19 mm. Total vikt 16,9 g.
För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas.
Åldersrelaterat slitage.