Örhängen, 14K guld, silver, rosenlipade diamanter och korall.

Kontrollstämplade Yakov Nikolayevich Lyapunov, S:t Petersburg 1898-1903.
Mått 47 x 19 mm.
Total vikt 16,9 g.

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR