Stomme av trä, lös skiva av polerat råglas, diameter 82 cm, höjd 60 cm
Bruksslitage. Obetydligt nagg. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10