Bokhyllor, ett par samt skåp, ett par, 1900-talets mitt.
Fanerade med teak. Bokhyllor med två hyllplan. Bredd 96, djup 29, höjd 75 cm. Två skåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 96, djup 40, höjd 75 cm.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.