Ring, Björn Jägerstig, med briljantslipade diamanter
18K vit- och rödguld. Diamanter totalt 0,76 ct enligt gravyr. Signerad Björn Jägerstig. Stämplad BJG, Stockholm 1994. Storlek 20,5/64. Vikt 13 gram. Etui medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK