Bordsdekorationer, ett par, 1900-tal.

Två tuppar, monterade på träbaser. Höjd 44-47 cm. Längd 26-30 cm.

Bucklor och bödja 'fjädrar'. Smärre slitage. Smärre fläckar. Smärre skador.

Utropspris
2 500 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13