DRÄKT, 2 delad, ylle, Versace Classic V2, Italien, 1980-tal.

Kavaj med fickor samt kjol. Marinblått ylle med satinfoder. klädda knappar med detaljer i vitmetall. Extra knappar medföljer. Strl 42.

Smärre bruksslitage. En etikett bortklippt.

Utropspris
1 000 SEK