Björkfanerade med stenskiva. En låda samt en skåpdörr med bakmvarande hylla vardera. Skåpdörrarna med runda speglar med intarsia. Bredd 39, djup 34, höjd 78 cm.
Något slitage. Smärre fanerskador. Enstaka nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.