Tre delar. Bombardier
Troligen en prototypmodell från ett av Bombardiers utvecklingsprojekt som gjordes på 90-talet. Liknande Köpenhamns S-tåg. Längd 310, bredd 26, höjd 34 cm
Delar saknas. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor