Figuriner, 3 st, glas, Lalique, Frankrike.
Två fåglar och en betande hjort, signerade Lalique France och etikettmärkta. Höjd 8-16 cm.
Smärre ytslitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10