Fulvio Bianconi, vas, glas, Venini, Murano, Italien.
Dekor i rutmönster av blått, rött, grönt och klart glas. Signerad Fulvio Bianconi Venini 2005 samt etikettmärkt. Höjd 29 cm.
Smärre ytslitage. Små märken undertill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK