Louis Vuitton, weekendbag "Keepall 60 Epi", 1986
Weekendbag i grönt epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1986). Längd 62 cm, höjd 34 cm.
Slitage. Märken.