Louis Vuitton, weekendbag "Keepall 60 Epi"
Weekendbag i blått epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragkedja. Utvändigt en ficka. Märkt med "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1990). Längd 62 cm, höjd 34 cm.
Slitage. Märken. Smärre fläckar invändigt.