Box, Swatch Automatic Gran Via samt fem signerade tryck, special edition, 1993.

Specialutgåva med fem signerade tryck skapade och signerade av konstnärerna Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman. Bladstorlek 24 x 19,5 cm.Boxens mått 25 x 20 cm. Denna box såldes endast i Stockholm till förmån för Ekoparken under hösten 1993. Klockans diameter ca 37 mm.

Fläck efter etikett på baksidan av bladet av Dan wolgers. Armbandsurset ej funktionstestad eller genomgången. Något slitage på boxen.

Utropspris
2 500 SEK