Madeleine Pyk – en samling F769

Adriaen van Ostade

(Holland, 1610-1685)
Adriaen van Ostade
(Holland, 1610-1685)

Adriaen van Ostade, etsningar, 2 st.

Fadern. Plåtstorlek 12,5 x 9 cm.
Fiskare. Plåtstorlek 11 x 16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Missfärgningar på pappret. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219