Alessandro Mendini, vas, glas, signerad och numrerad 12-50, Venini
Signerad "A. Mendini, 12-50", fot med slipad dekor, vas går att lyfta ur foten, höjd 68 cm, diameter 37 cm
Smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK