Taklampa 1940/50-tal

Taklampa 1940/50-tal

Kupa av glas, upphängning av metall, för en ljuspunkt, diameter glas 29 cm, höjd inkl upphängning 128 cm

Ej funktionstestad. Repor.

Utropspris
2 500 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95