Rektangulär skiva med rundade hörn, fanerad med teak. Benställning av betsad bok. Två iläggsskivor á 33 cm medföljer. Längd 122-188, bredd 85, höjd 73 cm.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.