Bardisk med stolar 4 st 1970-tal

Kromad metall, klädd med djuphäffat imiterat skinn, , 130x70x100 cm, sitthöjd 88 cm

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13