Arne Jones E1299

Zoltan Popovits

(Finland, Född 1940)
Zoltan Popovits
(Finland, Född 1940)

Zoltan Popovits, halssmycke, sterlingsilver, Lapponia 1984

Med ebenholts. Hänge höjd ca 35 mm. Längd ca 47 cm. Vikt 18 gram

Slitage.

Proveniens

Därefter i arv.

Utropspris
2 500 SEK

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06