Slagbord, 1800-tal.

Slagbord, 1800-tal.

Furu. Två uppfällbara slag med enkelgrindar samt två lådor i sarg. Bredd 108 cm, längd 68 + 70 + 67 cm. Höjd 75 cm.

Ställvis omfattande slitage. Torrsprickor. Fläckar. Märken. Något slagna skivor.

Utropspris
5 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13