Fanérat med mahogny, bordsskivan med mässingskant. Löstagbar bordsskiva och ihopfällbart underrede. Diameter 130, höjd 74 cm.
Slitage med repor och retuscherade märken/fanérskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10