Stolar ett par sengustavianska samt bord gustaviansk stil 18/1900-tal

Furu, stolar med lös stoppad tygklädd sits, sitthöjd 45 cm, bord med skuren dekor av bla pärlstav, 92x67x73 cm

Åldersrelaterat slitage. Förstärkningar. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13