Ina Colliander

(Finland, 1905-1985)
Ina Colliander
(Finland, 1905-1985)

Ina Colliander, Man.

Träsnitt, 1958. Signerad och numrerad t.p.l'a 9/10. Bildstorlek 69 x 31,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
500 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

102. Fredrik Wretman, taklampa, "Sven Lundhs Öga", ed. 50, Källemo, Värnamo efter 1998.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK