Bjarne Melgaard, "Untitled 12"
Signerad i blyerts och numrerad 56/100. Färgserigrafi. 80 x 120 cm, bladstorlek 98 x 135 cm. Oramad.
Mindre fläck i yttre nedre marginalen.