Rafael Wardi, "Minnen I".

Rafael Wardi, "Minnen I".

Litografi, signerad och daterad -89, numrerad 81/100. Papperstorlek 70 x 100 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
600 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923