Figuriner ett par Italien omkring 1900

Papier-maché och trä, höjd ca 38 cm

Bruksslitage. Repor. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

68. Olivier Mourgue, liggfåtölj, "Djinn", Airborne, Frankrike 1960-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK