Skulptur, Kasli, Ryssland, 1900-talets andra hälft.

Sittande tax. Vitmetall. Märkt med tillverkarens stämpel under. Höjd 11 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

88. Rolf Hanson, skåp, "Pelare", ed. 64/90, Källemo, Värnamo efter 1991.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK