Luis Feito

(Spanien, 1929-1968)
Luis Feito
(Spanien, 1929-1968)

Luis Feito, Utan titel

Etsning signerad och numrerad 12/40, bladstorl 80x120 cm

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
10 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

85. Omega, Seamaster, Chronostop, "Bullhead", kronograf, ca 1970.
Utropspris
35 000 - 45 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK