Philippe Starck, fåtöljer 8 st, "Costes", Aleph, Driade, Italien.

Rygg av körsbärsfaner, underrede av svartlackerad metall, sittdyna klädd med svart skinnimitation, märkta i godset samt med etikett. Sitthöjd ca 46 cm, ca 48x53x80 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg. Nötta kanter. en rygg med större skada vid rygg

Utropspris
10 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13