Urna Korea 1800-tal porslin

Urna Korea 1800-tal porslin

Dekor i underglasyrblått av blommor, höjd ca 13 cm

Bruksslitage. Repor. Ojämn form.

Utropspris
6 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

2. IWC, Ingenieur, Midsize, ca 2007.
Utropspris
24 000 - 34 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK